Ankara kurbanlık

Terhan Besi Çiftliğinden Ankara Hisseli Kurbanlık Satışı

Terhan Besi Çiftliği dini vecibelerimizden birisi olan hisseli kurbanlık terimi konusu üzerinde duruyor.  Ankara Hisseli Kurbanlık Satışı İşletmemiz kurban kesimi sırasında kurban seçimi ve alımı ile ilgili konuların içerisinde değerlendirdiği hisseli kurbanlık hizmeti oldukça tartışmalı bir konudur. İşletmemiz Ankara hisseli kurbanlık hizmetini başarıyla vermektedir ve tüm İslam alimlerinin ve düşünürlerinin ortak söylemlerini dikkate almaktadır. Uzmanlara göre hisse sayısının 7’den fazla olmaması gerektiği yönündedir. Terhan Besi Çiftliği olarak doğal ortamda yetişen sağlıklı kurbanlık hayvanlarımızı hisse ile alma hizmetini sizlere gururla sunmaktayız.

Kurban ibadetinde Ankara hisseli kurbanlık

Terhan Besi Çiftliği olarak tüm kurbanlık hayvanlarımız doğal ortamlarında büyümüşlerdir. İşletmemiz bayram günü dahil sağlık kontrollerini veteriner hekimlere yaptırtmaktadır. Besi çiftliğimiz doğal yayılım ile yetişen düve ve tosunlar arasında size en uygun hayvanları ve hisse aralıklarını sizlere sunmaktadır.  Ankara Hisseli Kurbanlık Satışı Çiftliğimizde yetişen hayvanlar kurban ibadetine uygundur ve Diyanetin belirlediği kurbanlık niteliklerinin hepsini taşımaktadır. Bu sebeple de İşletmemizin en önemsediği konu olarak İslami ibadetlere uygun şartlarda satılmaktadır. Hisseli kurbanlıklar işletmemiz tarafından sizin dilediğiniz şekilde 3, 5 ve 7 kişilik paylara adaletli bir şekilde bölünmektedir. Misafirlerimiz isterlerse hisseli kurbanlıkların pay edilmesinde kura sistemini de kullanmaktayız.

Ankara kurbanlık hisse fiyatları olarak en uygun ve en kaliteli hizmeti sağlayan işletmemiz 3, 5 ve 7 kişilik hisseli kurbanlıklara farklı kişiler ile ortak olarak kurbanlık hayvan alma hizmeti sunmaktadır. Kurban ibadeti, İslam dininin temel ibadetlerinden biridir. Kurban kesmek için gereken usuller sağlanarak ibadet gerçekleştirilir. Her yılın Kurban Bayramı’na denk gelen zamanlarda maddi koşulları sağlayan kimseler kurban kesebilir. Kurban tek kişi ile kesilebileceği gibi farklı kişilerle de kesilir.

Farklı kişiler tarafından ortak olarak kurban kesilmesi olayına hisseli kurbanlık kesimi denilmektedir ve farklı insanlar bir araya gelerek hisseli kurbanlık alabilmektedirler. Ankara Hisseli kurbanlık konusunda belirtilen tüm konulara dikkat eden Terhan Besi Çiftliği olarak Ankara’nın en dikkatli helal kesim işletmesi olarak yıllardan beri hizmet vermekteyiz. Ankara Hisseli Kurbanlık Satışı  Siz değerli ve kıymetli mısafirlerimiz istediğiniz hisse oranlarına göre bir hayvan seçebilir ve kesim işlerimleri sırasında çiftliğimizde konforlu bir şekilde bekleyebilirsiniz.

Author

terhanbesi

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir