Terhan Besi Çiftliğinden eş, dost, akraba ve aile büyüklerine Kurban Bayramı mesajı

Terhan Besi Çiftliği 7’den 77’ye mutluluk olan Bayramın ve Bayramlık sevincinin maneviyatının farkındadır. İşletmemiz Kurban Bayramının sadece kurbanlık satımı olmadığının bilinciyle hareket etmektedir. Nesilden nesile hizmet verirken işletme sahipleri olarak bizlerde başucunda kırmızı rugan ayakkabıyla uykuya dalmış; anne, baba, anneanne, babaanne, dede, teyze, amca, hala ve dayının elini öpmüştür. 1979’dan beri Terhan Besi Çiftliği, geniş ailesiyle büyük yemek sofralarında, yemekler, tatlılar ve tatlı bir sohbet geçirmiş ve güzel zamanları her zaman hatırlamıştır. Bu bilinçle sizler için hazırladığımız en güzel bayram mesajlarını eşinize dostunuza gönderirken yüzündeki gülümseyi bizlerde hissedecek mutlu olacağız. Terhan Besi Çiftliği, bayram tebriği ve bayram kutlaması yapmanın bir Müslüman için çok önemli olduğunu hatırlatıyor, bayram mesajlarını sizlere sunuyor.

İşletmemiz en işten dileklerle bayramınızı kutluyor ve sizlerinde eşinizi dostunuzu gülümsetmesi için bayram mesajlarını sizlerle buluşturuyor…

Kurban bayramında Terhan Besi Çiftliği vasıtasıyla en güzel mesajları göndererek gülümsemelerini ve mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz. İşte işletmemizin sizler için hazırladığı bayram mesajları…
• Kurban Bayramları içerisinde bereket, umut ve özlem barındırır. En içten dileklerimle dualarınızın kabul olmasını ve sevdikleriniz hep sizinle olmasını en içten duygularımla diler, Kurban Bayramınızı kutlarım.

• Bütün Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, küslerin barıştığı, kardeşçe kucaklaştıkları özel bir gündür. Bende en içten duygularımla Kurban Bayramınızı kutlar, ellerinizden öperim!

• Bayram dostluğu, sevgiyi ve geleceği paylaşırken aşımızı, ekmeğimizi, soframızı da sevgiyle donatmaktır. Bu bayramda birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz bir Kurban Bayramı olmasını diliyor, bayramınızı kutluyorum.

• Bayramda bir avuç dua; bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj mesafeleri kapatıyor ve gönülleri birleştiriyor. Bende bu mesajla kalbinize nur, evinize huzur gönderiyor, Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum.

• Heyecan ve özlemle beklenen Kurban Bayramı geldi ancak sen gelmedin. Hadi sıra sende, hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle Bayramın mübarek olsun, gelmeyi unutma.

• Bu bayramda yüreğinin sevinçle dolmasını, umutlarının gerçek olmasını en içten duygularımla diliyorum. Daha öncekiler gibi her daim birlik ve beraberlik içinde, huzur ve sevgi dolu bayramlar geçirmen dilegiyle, bayramın mübarek olsun.

Author

terhanbesi

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir