Ankara kurban hisse fiyatları

Terhan Besi Çiftliği, kurban bayramına özel tamamen organik olarak beslediği güçlü sağlıklı, yüksek proteinli ve lezzetli etlere sahip büyükbaş hayvanlarını gururla sunar.  Ankara kurban hisse fiyatları İşletmemizde hisseli kurbanlık hizmetini sunuyoruz ancak bu terim ne anlama gelmektedir? Dini vecibelerden biri olan kurban kesimi sırasında kurban seçimi ve alımı ile ilgili kurban hissesi ve kurban hisse fiyatları en çok merak edilen konular arasındadır. Hisseli kurbanlık kesmek içim tüm İslam alimlerinin ve düşünürlerinin ortak kararı kurbanlık hisse sayısının 7’den fazla olmamasıdır. Dolayısı ile bizdeKurban tek kişi ile kesilebileceği gibi farklı kişilerle de kesilir. Farklı kişiler tarafından ortak olarak kurban kesilmesi olayına hisseli kurbanlık kesimi denir. Farklı insanlar bir araya gelerek hisseli kurbanlık alabilir. Terhan Besi Çiftliği olarak yıllardan beri doğal ortamda yetişen ve doğal beslenen sağlıklı kurbanlık hayvanlarımızı hisse ile alma hizmeti vermekteyiz.

Terhan Besi Çiftliğinde Kurbanın 1/7 Pay Edilmesi

Terhan Besi Çiftliğinde tercih ettiğiniz hayvanımız kurbanlık büyükbaş karkaslarımız kemiklerinden ayrılır ve 7 eşit hisse olacak şekilde parçalara ayrılmaktadır. Kurbanlığımızın tüm sakatatları (akciğer, karaciğer, işkembe, dalak, billur, böbrek, kuyruk, yürek, kelle, deri, bağırsak, paça, yağlar, kemikler) adınıza hayır kurumuna bağışlanmakta, israf edilmemektedir.  Ankara kurbanlık hisse İşletmemizde herkesin bütçesine uygun hisseli kurbanlık satışı yapmaktayız ve size uygun paketi seçtikten sonra işletme sahibi Sayın Mehmet TERHAN ile irtibata geçebilirsiniz. İnternet sitemizden Ankara kurbanlık dana resimlerine bakabilir ve hisselere dahil olabilirsiniz.

Hisseli kurbanlıklarınızı Terhan Besi Çiftliğimize gelip kendiniz seçebilir veya internet sayfamızdan çoğu müşterimizin yaptığı gibi bize güvenip çiftliğe gelmeden de kurbanlığınızı seçebilirsiniz. Hisseli kurbanlığınızı ister çiftliğe gelip kurbanın kesimini izler, hisseli payınızı alır giderseniz veya isterseniz de vekalet ile kurbanlığınızı kesebiliriz. Çiftliğimize misafir olmak isterseniz sınırsız ikramlarımızdan ve Terhan Besi Çiftliğinin güzelim yeşil doğasından faydalanabilirsiniz. Ankara kurbanlık hisse İşletmemizde hisseli kurbanlığınızı ister peşin veya kredi kartı ile ödeme yapabilirisiniz. Ayrıca kesim, sevkiyat ve parçalama işlemleri işletmemiz tarafından TSE ve Covid-19 yasal mevzuatlara uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Dini görevinizi yerine getirirken en uygun şartlarda İslami usüllere uygun şekilde kurban vecibenizi yerine getirmenizi sağlarken sizleri de konforlu bir şekilde misafir etmekten gurur duyarız.

Author

terhanbesi

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir