Terhan Besi Çiftliği, 40 yılı aşan bilgi ve tecrübeyi sizlerle buluşturmaktan gurur duyar.

Terhan Besi Çiftliği, 1979’da bir aile şirketi olarak kurulmuş olup yıllar boyu Ankara besi çiftliklerinin en gözdesi olarak 2018’de yenilenen yüzüyle siz saygı değer müşterilerimize başarılı bir şekilde hizmet vermektedir.  Ankara kurbanlık satışı Terhan Besi Çiftliği işletmemizde; güler yüzlü personelimizle, son derece hijyenik ortamda ve en önemlisi İslami usullere uygun olarak adak ve kurbanlıklarınız kesilip paketlemesini yapmaktayız. İşletmemizi kurduğumuz ilk günden bu güne kadar gerek kaliteli personellerimiz aracılığı ile gerekse de İslami koşullara uygun kesim yapan uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Nesilden nesile sunduğumuz hizmetimiz kapsamında dana ve hisseli kurban satışı yapmaktayız..

Kalitemiz Sadece Sunduğumuz Hizmet Değil

İşletmemizde kurbanlıklarımız sürekli veteriner gözetimi altındadır ve meradan nakledildiği zaman öncelikle alıştırmak için Yonca, saman, silaj ve kepek ile az miktarda besi yemi ile beslenmektedir. Kurbanlıklarımız canlı ağırlık olarak 250 kilogramı geçtikten sonra besi yemi ağırlıklı olarak beslenmeye dönülmektedir. Kurbanlıklarımızda besi bitimine 3 ay kala takviye olarak çiftliğimizde kendi imalatımız olan arpa ezmesi takviye edilerek besi bitirilmektedir. Böylece Terhan Besi Çiftliği olarak hayvanlarımız sağlıklı, güçlü, daha yüksek proteinli ve daha lezzetli etlere sahiptir.

Terhan Besi Çiftliğinde Kesim ve Paketleme

Terhan Besi Çiftliği olarak bağış yapmak isteyen Hayırsever vatandaşlarımızın adak ve kurbanlıklarını, uzman kasaplarımız eşliğinde adaletli bir şekilde 7’li hisse kantarında eşit parçaya bölmekteyiz. İslâmi usullere göre kesilen kurbanlıklar istenilen parçalara ayrılarak işletmemizde bulunan soğuk hava depolarında muhafaza etmekteyiz. Dileyen müşterilerimize taşıma konusunda da yardımcı olmaktayız. İşletmemiz her kesimden insanı birbirine yakınlaştıran ve toplum arası manevi gücü kuvvetlendiren bu bayramın manevi değerinin farkındadır. Terhan Besi Çiftliği olarak ibadetinizi eksiksiz olarak yapmanız ve bayramın huzuruna tanıklık etmek için sizlere hizmet sunmaktadır. Kurbanlıklarınızı dağıtım esnasında özellikle çevre temizliği, hijyenik koşullar, helal kesim kuralları ve hayvan sağlığını her zaman ön planda tutuyoruz. İşletme olarak hem sağlık hem din görevlilerinden aldığımız izinler ve öneriler doğrultusunda kesim yapıyoruz ve tek başına kesim yapma gücü yada vakti olmayan aileler için zamandan tasarruf sağlıyor ve uzman kadromuzla profesyonel hizmet sunuyoruz. Siz de güncel adaklık ve kurbanlık satışları hakkında merak ettiğiniz her şeye internet sayfamızdan veya Terhan Besi Çiftliğimizi ziyaret ederek ulaşabilir, bizlerin sağladığı ayrıcalıklar ve kolaylıklarla ibadetlerinizi İslami esaslara uygun olacak şekilde yerine getirebilirsiniz.

Terhan Besi Çiftliği Olarak Vizyon ve Misyonumuz

Ankara Kurbanlık 1979’dan beri Ankara da hizmet verdiğimiz besi çiftliğimizde, ben Mehmet Terhan 2018’de yenilenen vizyonla işletmeyi 2. kuşak olarak babamdan devraldım. Misyon olarak teknolojinin güncel olanaklarını takip ederek, hijyen koşullarında kaliteli ve sağlıklı besi hayvanı üretiminde vazgeçilmez bir marka olmayı hedeflemekteyim. İşletme olarak vizyonumuz Türkiye’nin en verimli ve bereketli topraklarında yetişen ve yerli besi olarak Ankara’da satışa sunulan kurbanlıklarımız ile sizlerin de önerisi ve desteği sayesinde sektörün büyüyüp gelişmesine öncülük eden ulusal bir şirket olmaktır.