Ankarada büyükbaş kurbanlık üzerine bir marka Terhan Besi Çiftliği…

2018 yılında bayragı babasından alan Mehmet Terhan ile modern mezbaha ve besi çiftliği yeniden düzenlenmiştir. İşletmemiz geçmişten süregelen presiplerine sıkı sıkıya bağlıdır, gerek kadrosu gerekse çalışma alanı olarak kaliteden asla taviz vermemiştir. Ankara Kurbanlık Büyükbaş Terhan Besi Çiftliği hizmet verdiği gıda sektöründe müşterilerine en iyi ve en kaliteli hizmeti en uygun fiyat ile vermeyi ilke olarak benimsemiştir. Kurbanlıklarımızın fiyat performans oranının yüksek tutmak için yıllardan beri çaba harcamaktayız. İşletmemiz sektörde klavuz olarak Diyaneti görmekte ve duyurularını yakından takip etmektedir. Bu itibarla İslami kurallar çerçevesinde Ankara’da büyükbaş kurbanlık hayvanların yaş sınırı, Hz. Peygamberin sünneti ile tespit ve tayin edilmiş ve bizlerde bu kurallara riayet etmekteyiz (Ebû Dâvûd, Dahâyâ, 5; Nesâî, Dahâyâ, 13; İbn Mâce, Edâhî, 7). Buna göre Ankara kurbanlık adak konusunda kameri yıl esasına uygun olarak, sığır ve manda da 2 yaş şartını dikkate almaktadır. İşletmemiz hijyenik şartlara ve İslami kurallara uygun olarak kesim yapmakta ve pay etmektedir.

İşletmemizin Ankara’da büyükbaş kurbanlık üzerine kaliteli bir hizmet sunuyor…

Terhan Besi Çiftliği, bu günlere özel tamamen organik olarak beslediği güçlü sağlıklı, yüksek proteinli ve lezzetli etlere sahip büyükbaş hayvanlarını vatandaşların takdirine gururla sunuyor. Terhan Besi Çiftliği olarak yıllardan beri doğal ortamda yetişen ve doğal beslenen sağlıklı kurbanlık hayvanlarımızı hisse ile alma hizmeti vermekteyiz.  Ankara Kurbanlık Dana Fiyatları Yol masraflarının giderek arttığı bu günlerde İnternet sitemizin kolaylıklarından faydalanabilir ve Ankara kurbanlık dana resimlerine bakabilirsiniz. Yine sitemiz aracılığı ile hisselere dahil olabilirsiniz. Hisseli kurbanlığınızı ister çiftliğe gelip kurbanın kesimini izler, hisseli payınızı alır giderseniz veya isterseniz de vekalet ile kurbanlığınızı kesebiliriz.

Ankara Ucuz Kurbanlık Dana İşletmemiz kesim, parçalama ve soğuk depoda muhafaza işlemlerini üstlenirken TSE ve Covid-19 yasal mevzuatlara uymayı da ihmal etmemektedir. Hisseli kurbanlığınızı gerek işletmemize gelerek gerekse de internet sayfamız üzerinden ister peşin veya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. İşletmemize gelip canlı hayvan pazarını görmek isterseniz de sizi ağırlamaktan onur duyarız. Terhan Besi Çiftliği olarak İslami usüllere uygun şekilde kurban vecibenizi yerine getirmenizi sağlarken sizleri de konforlu bir şekilde misafir etmekten gurur duyarız

Author

terhanbesi

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir