Ankara kurbanlık

Ankara Hisseli Kurbanlık Fiyatları 2022

Ankara Hisseli Kurbanlık Fiyatları

Terhan Besi Çiftliği olarak Ankara Hisseli Kurbanlık satışı yapmaktayız. İşletmemiz bir ineği ya da sığırı 1/7 parçaya pay ederek adetli şekilde dağıtmaktadır. Siz kıymetli müşterilerimiz isterlerse 3, 5 ya da 7 kişi tarafından farklı hisselerle satın alınabileceği gibi çift sayılar ile de işletmemizden gönül rahatlığı ile kurbanlıklarınızı alabilirsiniz. Hisseli kurbanlık, bayramın ibadetlerini yerine getirmek için İslam dininin sağladığı kolaylıklardan biridir ve biz işletme olarak kurban satın alırken Terhan Besi Çiftliği olarak hisseli kurbanlık satışına yardımcı olmaktayız.

Ankara Hisseli Kurbanlık Seçenekleri

Terhan Besi Çiftliği olarak tüm kurbanlık hayvanlarımız doğal ortamlarında yetiştirilmekte ve sağlık kontrolleri veterinerler tarafından yapılmaktadır.  Ankara Hisseli Kurbanlık İşletmemiz vasıtasıyla doğal yayılım ile yetişen düve ve tosunlar arasında size en uygun hayvanları ve hisse aralıklarını sizlere sunmaktadır. Çiftliğimizde yetişen hayvanlar kurban ibadetine uygun yetiştirilir ve İslami ibadetlere uygun şartlarda satılmaktadır. Hisseli kurbanlık alırken farklı kişiler ile ortak olarak kurbanlık hayvan alabilir ve hatta mezhepsel olarak farklı bir kişiyle ortak olabilirsiniz. Ancak İslami ibadetlerde gayrimüslim kişiler ile hisseli kurbanlık alımına girmek uygun değildir.

Terhan Besi Çiftliğinde Ucuz Kurbanlık Hisse Fiyatları

Ankara Hisseli Kurbanlık nedir konusunda belirtilen tüm konulara dikkat ederek, Terhan Besi Çiftliği olarak Ankara’nın en dikkatli helal kesim işletmesinden istediğiniz hisse oranlarına göre bir hayvan seçebilirsiniz. İşte ucuz kurbanlık hisse fiyatları şunlardır:

Author

terhanbesi

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir