Ankara kurbanlık

Terhan Besi Çiftliği Ankara satılık dana

Terhan Besi Çiftliği Ankara satılık dana

Terhan Besi Çiftliği Ankara satılık dana üzerine Türkiye’nin gözdesi oluyor…

Terhan Besi Çiftliği olarak 40 yılı aşan tecrübe ve veteriner hekim kontrolünde yetiştirdiğimiz 2 yaşını geçmiş kurbanlık vasfına haiz yerli kurbanlıklarımız satışa sunulmuştur. Ankara kurbanlık dana İşletme olarak Ankara hisseli kurbanlık dana satışlarımız genel olarak şu şekilde gerçekleşecektir:
• Kurbanlıklarımızın tamamı yerli olup küpe no sorgulanabilir
• Kurbanlıklar doğal yollarda beslenilmiş olup herhangi bir şekilde suni yem verilmemiş veya kilosu ile doğal olmayan yollarla oynanmamıştır. Son teknoloji tartı kullanılmaktadır ve hile karıştırılmamaktadır.
• Kurbanlıklarımızın tamamı İslami esaslara uygundur ve kurban niteliği taşıyacak yaşta ve olgunluktadır.
• Satışa sunduğumuz kurbanlıkların tamamı sağlıklı olup veteriner hekim tarafından ilk günden beri kontrolü sağlanmıştır.

İşletme olarak kaliteli bir hizmet sunuyoruz…

Terhan Besi Çiftliği olarak Kurban bayramında kurbanlık almak için pazarlarda kurulan çadırları tek tek gezip aramaya son veriyoruz. Ayrıca kurbanlıklarınızı kesecek yer aramanıza da gerek yok. Ankara kurbanlık satışı Yılların vermiş olduğu deneyimle size bu hizmetleri geniş, kapalı ve açık hijyenik kesim alanımızda tecrübeli ve profesyonel uzman kadromuz ile veriyoruz. Kurbanlığınızı istediğiniz şekilde parçalayıp veriyoruz ve dilerseniz soğuk hava depolarında dinlendiriyoruz. Nakliye konusunda da yardımcı oluyor sizleri mağdur etmiyoruz. Kesim çiftliğimiz belediyeden özen izinli olarak açık ve kapalı alan içerisinde son teknoloji ile inşa edilmiştir.

Hijyenik ortamda ve islami kurallara uygun kesim yapmakta ve randevu ile de çalışmaktayız. Dilerseniz siz bayramlaşırken kurbanınızı kesip kura ile paylara ayırıyoruz. Terhan Besi Çiftliğimizde geniş otopark alanı, canlı ve cansız baskül olanakları da bulunmaktadır.  Ankara kurbanlık satışı Bayrama özel kurbanınız kesilirken sınırsız ikram da vermekteyiz.  Ankara Kurbanlık Büyükbaş Hisse fiyatları Kurbanlıklarınızı dağıtım esnasında özellikle çevre temizliği, hijyenik koşullar, helal kesim kuralları ve hayvan sağlığını her zaman önemsiyoruz. Sizde Terhan Besi Çiftliği işletmemizde; güler yüzlü personelimizle, son derece hijyenik ortamda ve en önemlisi İslami usullere uygun olarak kurbanlığınızın kesilmesini istiyorsanız sizi ağırlamaktan gurur duyarız.

Author

terhanbesi

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir