Ankara kurbanlık

Terhan Besi Çiftliğinde Ankara Kurbanlık Satışı 

Terhan Besi Çiftliğinde Ankara Kurbanlık Satışı 

Ankara Kurbanlık çiftliği 2022

Ankara kurbanlık satışı olarak hizmet verdiğimiz Terhan Besi Çiftliğimizde bir veteriner eşliğinde büyütülen ve İslami usuller dikkate alınarak kesilen hayvanlar, türlerine göre kilo ile fiyatlandırılmaktadır. Bu itibarla kesilen kurbanlık hayvanlarınız uzman kadromuz ile adaletli bir şekilde 7’li hisse kantarında eşit parçaya bölmekteyiz. Kesilen ve pay edilen etleriniz, siz dinlenirken veya diğer parçalarınızı beklerken soğuk hava depolarında muhafaza edilmektedir.

Türkiye’nin en verimli ve bereketli topraklarında yetişen ve yerli besi olarak Ankara kurbanlık satışı sunulan kurbanlıklarımız son derece sağlıklı ve güçlüdür. 1979’dan beri nesilden nesile sunduğumuz bu hizmetimiz 2018’de yenilenen yüzüyle prensibimiz güler yüzlü personel, temiz ve hijyenik bir ortamda ibadetinizi sağlamaktır. Hayvanlarımız suni yem ile beslenmemiştir ve Covid-19 denetimleri kapsamında dezenfekte edilmiş alanlarda sosyal mesafe kuralları doğrultusulda gönül rahatlığı ile gezebilirsiniz. Terhan Besi Çiftliği’nde verdiğimiz kurbanlık satışı hizmeti kapsamında, hayvanlar hile karıştırılmadan değerinde fiyat biçilmektedir ve güvenilir bir şekilde müşterilerimize sunulmaktadır.

Terhan Besi Çiftliğinde Ankara Kurbanlık Satışı 

Ankara Kurbanlık Önceliğimiz Memnuniyetinizdir

Terhan Besi Çiftliği olarak önceliğimiz memnuniyetinizdir. İşletmemizde kurban kesimi süresince limonata sınırsız soğuk içecek ve çay bulunmaktadır ve döner dürüm ikramımız bulunmaktadır. Kurbanınız kesilirken ücretiz wifi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İbadetinizi yerine getirebileceğiniz hijyenik mescid odalarımız bulunmaktadır. Ankara Kurbanlık‘ da Terhan Besi Çiftliği olarak hizmetlerimiz bunlarla sınırlı değildir, bunların dışında şu hizmetleri de vermekteyiz;

• Lezzetli Etlere Sahip Ankara Adaklık Kurban Satışı
Büyükbaş Hayvan satışı Ankara
Ankara Hisseli Kurbanlık 
Ankara Kurban Kesim Organizasyonu
• Ücretsiz Kurban Kesimi, Pay Edilmesi ve Paketlenmesi
• Soğuk Hava Deposunda Muhafaza
• Nakliye Konusunda Yardım
• Kolay Ödeme İmkanı

Terhan Besi Çiftliği Kurban Kesim Hizmeti

• İşletmemiz kurban sahiplerine birinci gün kurbanlıklarının başında durmak ve görmek istemeleri üzerine bayramın birinci günü çiftliğimizi ziyaret ederek ikramlarımızdan faydalanır ve kesim aşamasında çiftliğimizde konaklar. Kurban sahipleri bu süre zarfında mescid odalarımızda ibadetlerini yerine getirebilir ve kesim işlemi sonunda uzman kadromuz ile hisse sahiplerine etleri bölünmüş ve paketlenmiş olarak teslim edilmektedir.

 

• Çiftliğimizde ağırlayamadığımız misafirlerimiz için kurbanlıkları kurban edilirken videoya çekebilir ve kurban edilme aşamasında kurban sahiplerinden kasabımız vekalet almaktadır ve bu işlemlerin tamamı video kaydına alınmaktadır. Çiftliğimizi ziyaret edemeyenler için Ankara içerisine evlerine teslimat için Terhan Besi Çiftliği güvencesi ile nakliye konusunda da yardım edilmektedir.
• Ankara dışından ve içerisinden alınan kurbanlık satışı ise kurban sahiplerinin uygun gördüğü kurumlara bağışı yapılmakta ve teslim tutanakları istedikleri yere gönderilmektedir.

Ankara kurbanlık çiftlikleri arasında sektörün öncü firması olarak Terhan Besi Çiftliği daima kalite, hizmet, zamanında teslimat ve uygun fiyatıyla ön plana çıkmıştır. İşletmemiz de üretimde başarı ve süreklilik, hizmette dürüstlük ve kalite ile sağlanmaktadır. Sıkı sıkıya bağlı olduğumuz prensiplerimiz ile birlikte aralıksız çalışan Terhan Besi Çiftliği gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür eder ve sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edeceğiniz teminatını gururla sunar.

Author

terhanbesi

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir