Ankara Adaklık Büyükbaş Satımı

Terhan Besi Çiftliği Adaklık Kurban Fiyatları

Ankara adaklık büyükbaş ve adaklık dana konusunda Terhan Besi Çiftliği olarak kaliteli hizmet anlayışı ilkemize dayanarak siz değerli müşterilerimize hizmek vermekteyiz. Yılın 365 günü büyükbaş hayvan satışı ve kesimi, vekalet yoluyla kurban kesimi, canlı hayvan satışı ve adak kurban hizmetini kesintiniz olarak uygulamaktayız. Ankara kurbanlık satışı İşletmemizde bulunan adaklık ve kurbanlıklarımızın tamamı yerli olup kurban vasfı taşımaktadır ve sağlıklı veteriner hekim tarafından kontrolleri yapılmıştır. İşletmemizde sizlere sunduğumuz büyükbaş adaklık ve kurbanlık tosun ve düve gibi hayvanlarımızı dilerseniz internet sitemizden görüntüleyebilir dilersenizde canlı görerek satın alabilirsiniz.

Ankara Ucuz Kurbanlık Dana İşletmemizde adaklık kurban fiyatları kurbanların ağırlıklarına ve cinsine göre değişirken her bütçeye uygun fiyatlı adaklık kurbanlığımız bulunmaktadır. Adak ve kurbanlıklar uzman kasaplar tarafından islami kurallara uygun bir şekilde yapılıp istediğiniz doğrultuda parçalara ayrılmaktadır. Ankara’nın tüm merkez ilçelerine adak ve kurbanlarınız hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılması için yardımcı olmaktayız.
Terhan Besi Çiftliği olarak hedefimiz yapmış olduğumuz hizmetleri aşarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini güvenini kazanrken en iyi hizmeti sizlere sunabilmektir. 1979’dan beri süre gelen hizmetimizle ve 2018 yılında yenilenen yüzümüzle devam ederek size karşı sorumluluğumuzu geçmişte ve bugün olduğu gibi her zaman yerine getireceğiz.

Terhan Besi Çiftliği olarak bütçenize uygun hisseli kurbanlık satışı için Ankara ucuz kurbanlık dana için fiyatlarımızı belirledik. Siz değerli müşterilerimizin seçtiği kilo ve fiyata göre uygun olan paketi seçebilir daha sonra gönül rahatlığı ile kesim işleminizi yaptırtabilirsiniz. Hisseli kurbanlıklarınızı ister çiftliğimize gelip kurbanlığınızı görüp seçebilir isterseniz de online olarak internet sayfamızdan hisselere dahil olabilirsiniz.
Terhan Besi Çiftliğine misafir olmak isterseniz sınırsız ikramlarımızdan ve bölgemizin güzelim yeşil doğasından istifade edebilir, hisseli kurbanlığınızı ister peşin veya kredi kartı ile güvenle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. İşte Terhan Besi Çiftliği olarak bütçenize ucuz Hisseli kurbanlık dana fiyatlarımız Ankara kurbanlık hisseli satış sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Author

terhanbesi

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir