Ankara kurbanlık

Diyanete Kayıtlı Ankara Besi Çiftlikleri

Diyanete Kayıtlı Ankara Besi Çiftlikleri

Ankara Besi Çiftliklerinin Arasında En Gözdesi Terhan Besi Çiftliğini Tanıyalım…

.

Terhan Besi Çiftliği, Ankara besi çiftlikleri arasında İslami esaslara en çok dikkat eden ve değer veren bir işletme olmasının yanı sıra profesyonel uzman kadrosu ile yıllardır siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Sizlerin de önerileri ve destekleri sayesinde Türkiye’nin en verimli ve bereketli topraklarında yetişen ve yerli besi olarak Ankara’da satışa sunulan kurbanlıklarımız büyük ilgi görüyor. Ankara besi çiftlikleri arasında işletmemiz teknolojinin güncel olanaklarını takip etmesi ve hijyen koşullarında kaliteli ve sağlıklı besi hayvanı üretiminde marka olması bakımından ilgi odağı oluyor. İşletmemiz Ankara ucuz kurbanlık dana ve Ankara kurbanlık hisse gibi konularda en çok araştırılan konuların başında geliyor.

Terhan Besi Çiftliği Kalitesi Tesadüf Değildir…

Ankara kurbanlık adak satışı denildiğinde işletmemiz hemen hemen herkes tarafından ilk olarak bakılan bir şirkettir. İşletmemizin kalitesi tesadüf değildir çünkü yıllardan beri süregelen bir birikimi 2018 yılında 2. kuşak olarak devir aldıktan sonra birikimin üzerine güncelliği de inşa ettik. İşletmemiz Terhan Besi Çiftliğimizde kurbanlıklarımız doğduğu ilk günden itibaren bir veteriner tarafından takip edilmektedir. Ankara Ucuz Kurbanlık  İlk günden itibaren sağlıklı ve organlik yemler ile beslenmektedir ve doğal olarak müşterilerimize yüksek proteinli ve daha lezzetli etleri sunmaktadır. Kesim aşamasında ise son derece güncel teknolojik cihazlar ile işini bilen uzman ekibimiz vasıtasıyla kurbanlıklarımıza eziyet etmeden İslami ibadetinizi gerçekleştirmenize aracı olmaktayız. İslami usuller dikkate alınarak kesilen hayvanlar, türlerine göre kilo ile fiyatlandırılmaktadır.

Terhan Besi Çiftliği; kalitesi, sınırsız hizmeti ve müşteri memnuniyetiyle birlikte Ankara kurbanlık büyükbaş hisse fiyatları konusunda ilk ziyaret edilen çiftliklerden bir tanesidir. Ancak Ankara kurbanlık dana satışı, Ankara kurbanlık satışı ve Ankara hisseli kurbanlık satışı denildiğinde Türkiye genelinde diğer illerimizin tamamından Ankara besi çiftlikleri daha önde gelmektedir. Terhan Besi Çiftliği gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür etmekte ve Diyanet’e kayıtlı Ankara Besi Çiftliklerinin bazılarını sunmaktadır.

Author

terhanbesi

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir